وجود پول های بابک زنجانی در بانک توکیو صحت ندارد

مجموعه: اخبار داغ تعداد بازدید: 254

وجود پول های بابک زنجانی در بانک توکیو صحت ندارد/ اقدام منبع آگاه،مصداق نشر اکاذیب است

وکیل بابک زنجانی گفت: رسانه‌ای که این خبر را منتشر کرده، خبر را به نقل از یک منبع آگاه و مطلع منتشر کرده است، در حالی که این ادعا کذب محض است و چنین ادعایی از سوی موکلم خلاف واقع است.

رسول کوهپایه‌زاده در گفتگو با خبرنگار حوزه حقوقی- قضایی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛گفت: اخیراً در یکی از رسانه‌ها از قول موکل من (بابک زنجانی) اعلام شده که پول‌های این فرد در بانک ژاپنی توکیو قرار دارد.

وی گفت: رسانه‌ای که این خبر را منتشر کرده، خبر را به نقل از یک منبع آگاه و مطلع منتشر کرده است، در حالی که این ادعا کذب محض است و چنین ادعایی از سوی موکلم خلاف واقع است.

وی گفت: به طور قطع این اقدام این منبع مطلع با توجه به کذب بودن اصل موضوع، مصداق نشر اکاذیب است.

رسول کوهپایه‌زاده گفت: مدتی است که پرونده بابک زنجانی دراختیار وزارت اطلاعات قرار دارد و تحت نظارت دستگاه قضایی پرونده مورد رسیدگی قرار گرفته است و در این وضعیت طرح چنین موضوعاتی نمی‌تواند با انگیزه خیرخواهانه بوده باشد.

همچنین بخوانید:  اختتامیه تی‌جی‌سی؛ برترین بازی‌های ایرانی معرفی شدند

وکیل بابک زنجانی افزود: بنده از مراجع ذیصلاح قضایی و امنیتی می‌خواهم که بررسی کنند این منبع مطلع چه کسی بوده و این اطلاعات را از کجا به دست آورده تا ما هم در صورت صحت اطلاعات برویم سراغ بانک ژاپنی و پول‌ها را از او بازپس‌ بگیریم، تا بدهی موکلم را پرداخت کنیم.

 
 
 

مطالب مرتبط

 
نظر شما !!!

نظر شما برای “وجود پول های بابک زنجانی در بانک توکیو صحت ندارد”

قالب تفریحی