لزوم تقویت روحیه هم افزایی و وحدت در نیرو‌های مسلح

مجموعه: اخبار داغ تعداد بازدید: 279

رئیس دفتر نظامی فرمانده معظم کل قوا با اشاره به اقدامات انجام شده جهت تقویت روحیه هم‌افزایی و وحدت در سطح نیرو‌های مسلح، بر لزوم تداوم و افزایش این اقدامات تاکید کرد.

به گزارش حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، سردار سرتیپ محمد شیرازی رئیس دفتر فرمانده معظم کل قوا در آیین تکریم و معارفه روسای قدیم و جدید سازمان عقیدتی سیاسی ارتش پس از قرائت حکم رهبر معظم انقلاب اسلامی خطاب به حجت الاسلام محمدحسنی، اظهار داشت: امر و حکم فرماندهی معظم کل قوا، چند نکته را در پی داشت که ارتقای هوشیاری و بصیرت انقلابی آحاد ارتش و ارتقای سطح معنویت در کارکنان ارتش که ماموریت اصلی سازمان عقیدتی سیاسی است و همچنین ارتقای بینش کارکنان عزیز و توجه به خانواده‌های آنان مد نظر رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

سردار شیرازی ادامه داد: از نکات دیگر عنوان شده افزایش روحیه واحد و هم جهت در صراط مستقیم نظام در میان ارتش و نیرو‌های مسلح است. انتظار مقام معظم رهبری تقویت روحیه وحدت و انسجام که این بدان معنی نیست که تاکنون وحدت وجود نداشته، منظور این است که این وحدت میان نیرو‌های مسلح باید تقویت شود.

همچنین بخوانید:  بیوگرافی محمد بحرانی صداپیشه جناب خان و همسرش+عکس

رئیس دفتر فرمانده معظم کل قوا خاطر نشان کرد: نکته سوم تعامل اثربخش با فرماندهی کل ارتش است و از آن جایی که سازمان عقیدتی سیاسی یکی از سازمان‌های موثر در سطح ارتش برای کمک   به کارکنان است و فرماندهی هم همین مسئولیت را در کنار دیگر ماموریت‌ها دارد، از این رو این سازمان با توجه به اِشرافی که به مسائل و مطالبات دینی دارد، برای هدایت افراد به فرماندهی کمک و یاری می‌دهد تا فرماندهی بتواند با کمک دو بازوی عقیدتی و حفاظت ماموریت‌های خود را به خوبی اجرا کند.

منبع : yjc.ir

 
 
 

مطالب مرتبط

 
نظر شما !!!

نظر شما برای “لزوم تقویت روحیه هم افزایی و وحدت در نیرو‌های مسلح”

قالب تفریحی