بوگاتی سواری محمدرضا گلزار در دبی+فیلم

مجموعه: اخبار داغ تعداد بازدید: 564

در این خبر ویدئویی از محمدرضا گلزار در حال سوار شدن یک بوگاتی مشاهده می‌کنید که به گفته کاربران فضای مجازی و همچنین کانال‌های تلگرامی این ویدئو مربوط به دبی است.

بوگاتی سواری محمدرضا گلزار در دبی+فیلمبه گزارش خبرنگار حوزه هنرمندان گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، به تازگی فیلمی از محمدرضا گلزار هنرپیشه مشهور سینما در شبکه های اجتماعی منتشر شده که او را در حال بوگاتی سواری نشان می دهد به گفته کاربران و کانال های تلگرامی این ویدئو که از بازیگر نقش سهیل در سریال عاشقانه منتشر شده مربوط به دبی بوده است.

گفتنی است این بازیگر سرشناس اخیرا با حضور در سریال جنجالی عاشقانه به کارگردانی منوچهر هادی سر و صدای زیادی در فضای مجازی به راه انداخته است و تعداد طرفداران وی بیش از پیش شده، در آخرین قسمت منتشرشده از این سریال سهیل با بازی گلزار به ملاقات پگاه در بیمارستان می رود تا بلکه برای آخرین بار نیز با او دیداری داشته باشد.

در قسمت شانزدهم سریال عاشقانه با برملا شدن راز درسا رابطه وی با پیمان وارد مرحله تازه ای می شود و از طرفی هدیه با شرکت در مسابقات رالی قصد دارد بدهی های خود را پرداخت نماید، این در حالی است که حاج یونس هم درگیر قصه مرگ گیسو شده و پایش به این ماجرای غم انگیز باز می شود.

همچنین بخوانید:  محمود جهان خواننده محبوب بوشهری درگذشت + عکس

منبع : yjc.ir
 
 
 

مطالب مرتبط

     
    نظر شما !!!

    یک دیدگاه برای “بوگاتی سواری محمدرضا گلزار در دبی+فیلم”

    قالب تفریحی