ایران صفر – روسیه ۳ ؛ پایان تلخ ایران با شکست مقابل تزارها

مجموعه: اخبار داغ تعداد بازدید: 268

ایران صفر – روسیه ۳ ؛ پایان تلخ ایران با شکست مقابل تزارها

تیم ملی والیبال ایران با شکست ۳ بر صفر مقابل روسیه مسابقات لیگ جهانی را با شکست به پایان رساند.

ایران صفر – روسیه 3 ؛ پایان تلخ ایران با شکست مقابل تزارها

به گزارش خبرنگار حوزه توپ و تور گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، سومین روز از هفته پایانی لیگ جهانی ۲۰۱۷ والیبال در سطح یک با برگزاری یک دیدار بین دو تیم ایران و روسیه در سالن آرنا اطلس لهستان ادامه پیدا کرد. در این مسابقه شاگردان کولاکوویچ که دیگر امیدی به صعود نداشتند مقابل روسیه یک

دیدار تشریفاتی را برگزار کردند.

**ست اول : ایران ۲۴ – روسیه ۲۶
تیم ملی والیبال ایران در شرایطی این مسابقه را آغاز کرد که ایگور کولاکوویچ از بازیکنان جوان خود مانند سامان فائزی، رضا قرا و فرهاد سال افزون را در ترکیب اصلی خود به میدان فرستاده بود.

دو تیم بدون استرس بازی می‌کردند و شاگردان جوان کولاکویچ نمایش بهتری نسبت به بازی قبل داشتند.ایران در این ست برتری نسبی نسبت به روسیه داشت و بازیکنان کم اشتباه ظاهر شده بودند.

تیم ملی والیبال ایران در دریافت های اول نمایش خوبی داشت و همین موضوع موجب شده بود حملات خوبی  برنامه ریزی شود. مسعود غلامی و سامان فائزی نمایش خوبی روی تور داشتند.

سرمربی تیم روسیه تقاضای وقت استراحت می کرد و دست به چند تعویض هم زد. در حالی که ایران در دقایق پایانی این ست از حریفش پیش بود اما روس‌ها نتیجه را در امتیاز ۲۴ به تساوی کشاندند.   در نهایت روسیه توانست با حساب  ۲۶ بر ۲۴ برنده این ست شده و در مجموع یک بر صفر پیش بیفتد.

همچنین بخوانید:  مراسم تنفیذ حکم ریاست‌جمهوری حسن روحانی + فیلم

**ست دوم : ایران ۱۸ – روسیه ۲۵
تیم ملی والیبال روسیه در ست دوم آغاز بهتری داشت و از همان ابتدا توانست چند امتیاز از ایران پیش بیفتد. دو تیم در هر دو وقت استراحت فنی با برتری روسیه میدان مسابقه را ترک کردند.

در وقت استراحت دوم ایران ۱۶ بر۱۰ از حریفش عقب افتاده بود. در ادامه بازیکنان ایران در زدن سرویس بسیار کم تجربه و پرخطا عمل کردند و در دفاع روی تور هم با مشکلاتی مواجه بودیم. در نهایت تلاش بازیکنان ایران در ان ست بی فایده بود و شاگردان ایگور کولاکوویچ در نهایت ۲۵ بر ۱۸ این ست را هم واگذار کردند تا در مجموع ۲ بر صفر عقب بیفتند.

ایران صفر – روسیه 3 ؛ پایان تلخ ایران با شکست مقابل تزارها

**ست سوم : ایران ۱۸ – روسیه ۲۵
بازیکنان ایران در ست سوم بسیار بی انگیزه و بی نشاط کار کردند. بی‌دقتی بازیکنان ایران موجب شده بود که بازیکنان روسیه توپ و میدان را در اختیار داشته باشند و به راحتی بر بازی مسلط شوند. بازیکنان ایران در این ست از همان ابتدا میدان را واگذار کردند و در نهایت با حساب ۲۵ بر ۱۸ تن به شکست دادند.

تیم ملی ایران در این مسابقه با حساب ۳ بر صفر تن به شکست داد تا پرونده پنجمین حضور ایران در لیگ جهانی ۲۰۱۷ با قبول ۶ شکست و ۳ پیروزی بسته شود.

منبع :yjc.ir

 
 
 

مطالب مرتبط

 
نظر شما !!!

نظر شما برای “ایران صفر – روسیه ۳ ؛ پایان تلخ ایران با شکست مقابل تزارها”

قالب تفریحی